Для опалювального сезону в Україні є достатньо газу – Вітренко

Для опалювального сезону в Україні є достатньо газу – Вітренко

Для опалювального сезону в Україні є достатньо газу – Вітренко

НАК "Нафтогаз України” накопичив достатньо газу у підземних сховищах для опалювального сезону. Компанія готова забезпечити населення паливом, як напряму, так і через теплокомуненерго.

Про це на брифінгу повідомив голова правління компанії Юрій Вітренко, передає кореспондент Суспільного.

"Нафтогаз" забезпечить достатній ресурс газу для населення, як напряму, так і через теплокомуненерго, для бюджетних організацій, для комунальних організацій, релігійних установ. Тобто, там, де ми, на жаль, зараз бачимо певні кризові явища на ринку, де ненадійні приватні постачальники підводять своїх клієнтів недостатнім постачанням газу. У нас вже є достатньо газу в підземних сховищах, ми видобуваємо свій власний газ", – сказав Вітренко.

Також він підкреслив, що "Нафтогаз" готовий забезпечити паливом і промислових споживачів – це "залежатиме від їх попиту".

"Тут все залежатиме від попиту, якщо буде попит з боку промисловості за ринковою ціною, то "Нафтогаз" як “постачальник останньої надії”, забезпечить всі необхідні обсяги. Якщо не буде попиту, то і не буде потрібно забезпечувати додаткові обсяги. Ми не можемо покривати попит з боку комерційних, промислових споживачів, за ціною, яка була б неринкова. Питання полягає в тому, чи готові промислові споживачі купувати газ за ринковою ціною. Якщо так, то ми забезпечимо всі потреби таких споживачів", – додав голова компанії.

Що відомо

  • 12 жовтня у Міністерстві розвитку громад та територій заявили, що технічна готовність до опалювального сезону майже 100%.
  • 12 жовтня на Харківщині визнали загрозливою ситуацію з відсутністю газу для бюджетних установ. Через зростання ціни на газ існує ризик виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня.
  • Про проблеми з непостачання газу до об’єктів бюджетних установ 12 жовтня повідомили і в Одеській області. Ситуацію попередньо класифікували як надзвичайну ситуацію регіонального рівня.
  • У Новомосковську на Дніпропетровщині через відсутність опалення в школах учнів відправлять на двотижневі канікули. У Херсоні також повідомили про перенесення шкільних канікул.
  • 18 жовтня у Ніжині та Прилуках розпочався опалювальний сезон.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок