Технічна готовність до опалювального сезону майже 100% – Мінрегіон

Технічна готовність до опалювального сезону майже 100% – Мінрегіон

Технічна готовність до опалювального сезону майже 100% – Мінрегіон
. Ілюстративне фото: pixabay

Рівень технічної готовності об’єктів теплового господарства, житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону становить майже 100%, заявила заступниця міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

"Незабаром стартує початок опалювального сезону й підприємства галузі технічно готові до запуску майже на 100%", – каже Хоцянівська.

За її словами, підготовка до опалювального сезону в Україні перебуває на фінішній прямій.

Також заступниця міністра окремо виділила ситуацію в Івано-Франківській області, де є проблеми з постачанням газу до бюджетних установ.

"Щодо ситуації, яка склалася на Івано-Франківщині, — вона має бути вирішена терміново. Мають бути підписані типові договори на постачання природного газу для опалення бюджетних установ за фіксованою ціною. І можна буде розпочинати процес теплопостачання", – підкреслила Хоцянівська.

11 жовтня повідомлялось, що в Івано-Франківській територіальній громаді є загроза зриву опалювального сезону в закладах охорони здоров’я, школах, садочках та соціальних закладах. Ситуацію визнали надзвичайною. 12 жовтня у Коломиї на Івано-Франківщині 80 мешканців геріатричного пансіонату залишилися без газопостачання.

Що відомо

  • На Харківщині визнали загрозливою ситуацію з відсутністю газу для бюджетних установ. Через зростання ціни на газ існує ризик виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня.
  • Про проблеми з непостачання газу до об’єктів бюджетних установ 12 жовтня повідомили і в Одеській області. Ситуацію попередньо класифікували як надзвичайну ситуацію регіонального рівня.
  • У Новомосковську на Дніпропетровщині через відсутність опалення в школах учнів відправлять на двотижневі канікули. У Херсоні також повідомили про перенесення шкільних канікул.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок