Перша ракетка України Ілля Марченко впевнено подолав кваліфікацію на турнірі в Москві AP

Марченко грає в Москві вперше за сім років.

Перша ракетка України й 167-й номер рейтингу ATP Ілля Марченко подолав кваліфікацію на Kremlin Cup – турнірі ATP250 у столиці Росії Москві.

Український тенісист пробився до основної сітки, обігравши у фіналі кваліфікації австрійця Юрія Родіонова, який був п'ятим сіяним на відбірковому етапі та посідає 142-ге місце у світовому рейтингу.

Марченко впевнено переміг у двох сетах із рахунком 6:4, 6:1. Це був перший офіційний матч між тенісистами.

Після обміну брейками на старті гри вирішальним у першій партії став дев'ятий гейм, у якому Марченко з третьої спроби взяв подачу суперника. Другий сет минув за тотального домінування українця. Марченко зробив два брейки й вів у матчі 5:1. Австрієць нав'язав боротьбу в останньому геймі на власній подачі, але Ілля з другого матчболу зробив черговий брейк і завершив гру на свою користь.

На шляху до фіналу кваліфікації українець обіграв третього номера посіву, румуна Раду Албота, а Родіонов – узбекистанця Деніса Істоміна.

Для Марченка це перший турнір після прикрої поразки в 1/8 фіналу в Софії та другий поспіль вихід до основної сітки.

Востаннє українець виступав у столиці Росії в жовтні 2014 року. Тоді він не пройшов кваліфікацію. Його найкращий результат у Москві – півфінал 2009 року.

• ATP. Москва. Фінал кваліфікації

Ілля Марченко (Україна) – Юрій Родіонов (Австрія, 5) – 2:0 (6:4, 6:1)

• Перші раунди основної сітки розпочнуться в понеділок, 18 жовтня.
  • За вихід до основи також бореться українка Леся Цуренко, яка у фіналі кваліфікації зустрінеться з німкенею Анною-Леною Фрідзам (17 жовтня, не раніше 16:30).
  • Одразу в основному турнірі гратимуть українки Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів