Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома

Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома Суспільне Тернопіль

Баскетбольний клуб "Тернопіль" вдома програв команді "Запоріжжя". Про це Суспільному повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, рахунок поєдинку 69:77. У першому періоді перемогли тернополяни з рахунком 18:16. Друга чверть завершилась перемогою "Запоріжжя" 11:26. В третьому періоді здобуває перемогу БК "Запоріжжя" 20:24. У четвертій чверті перемагають тернополяни 20:11.

Це була шоста гра його команди у цьому сезоні. До цього матчу баскетбольний клуб "Тернопіль" після чотирьох програшів і однієї перемоги на 10-му місці у турнірній таблиці. БК "Запоріжжя" на 11-му.

"Тернопіль" наступний поєдинок грає вдома 17 жовтня проти "Прометея". "Запоріжжя" того ж дня гратиме на виїзді проти "Київ-Баскета".