Тернопільський футбольний клуб "Нива" зіграв з командою "ВПК-Агро"

Тернопільський футбольний клуб "Нива" зіграв з командою "ВПК-Агро" Суспільне Тернопіль

Футбольний клуб "Нива-Тернопіль" переміг команду "ВПК-Агро" з Дніпропетровщини з рахунком 2:0. Матч відбувся на міському стадіоні Тернополя. Про це повідомив директор "Ниви" Андрій Тихий.

За його словами, у першому таймі на 16-й і 32-й хвилинах гол у ворота суперника забив Сергій Кисленко.

Тернопільський футбольний клуб "Нива" грає з командою "ВПК-Агро"Суспільне Тернопіль

Тернопільський футбольний клуб "Нива" грає з командою "ВПК-Агро"

Це чотирнадцятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. "Нива" після тринадцяти зіграних матчів на 9-му місці у турнірній таблиці з 16-ма очками.

"ВПК-Агро" зіграв на два поєдинки менше. Команда з Дніпропетровщини на 14-му місці з 10-ма очками, каже Андрій Тихий.