У Львові відкрили меморіальну дошку на честь Івана Вакарчука

У Львові відкрили меморіальну дошку на честь Івана Вакарчука

У Львові відкрили меморіальну дошку на честь Івана Вакарчука
ЛМР

У Львові, на вулиці Драгоманова, 12 відкрили меморіальну дошку на честь колишнього ректора ЛНУ ім. Івана Франка Івана Вакарчука. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Відкриття дошки символічно приурочили до Дня Франкового університету – 11 жовтня. Її встановили на фасаді будинку, де розташована кафедра теоретичної фізики. Автором роботи став львівський скульптор Володимир Одрехівський.

Іван Вакарчук — український фізик, професор, колишній ректор ЛНУ ім. Івана Франка, міністр освіти і науки України (2007–2010). Науковець започаткував чимало освітньо-наукових ініціатив, зокрема, один з перших в Україні у 1992 році запровадив тестові випробування для вступу до Львівського університету та зініціював програму “Обдаровані діти села”.

У період, коли Іван Вакарчук був міністром, впровадили зовнішнє незалежне оцінювання додаток до диплома європейського зразка, відкриту процедуру ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів. Окрім того, посилили вимоги до присвоєння вчених звань доцентів і професорів та започаткували реформи інклюзивної освіти.

Читайте також: Одну із львівських вулиць хочуть перейменувати на честь хорової капели "Дударик"

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок