Визначився чемпіон другого розіграшу Ліги Націй УЄФА, результати фінальних матчів AP Images

Що відбулося у фіналі та матчі за третє місце.

Розіграш Ліги Націй 2020/21 завершено. Останні два матчі турніру - гра за третє місце та фінал, які відбулися в італійському Турині та Мілані.

У матчі за третє місце - проведення якого розкритикували бельгійці - перемогла збірна Італії. На два швидкі голи на старті другого тайму від господарів поля Бельгія змогла відповісти лише одним точним ударом наприкінці матчу.

Бельгійці більше володіли м'ячем і навіть більше пробили по воротах суперника, але зрештою саме ця збірна фінішувала четвертою у Фіналі Чотирьох. Італії дісталося третє місце.

У фіналі Ліги Націй зійшлися Іспанія (перервали рекордну безпрограшну серію Італії у півфіналі) та Франція (відігралися з 0:2 у півфіналі). Це перша зустріч команд з 2017 року, а якщо брати лише офіційні матчі - з 2013 (грали у групі у відборі на ЧС-2014).

Перший тайм фіналу пройшов без моментів: три удари на двох, небезпеки не було. Але зі старту другої половини гри усе змінилося: французи пробили в перекладину, за кілька хвилин пропустили. Іспанія вийшла вперед завдяки голу Мікеля Оярсабаля (віддав два ассисти з італійцями): Серхіо Бускетс розрізав захист суперника, Мікель обробив м'яч, протягнув до штрафного і з гострого кута пробив у дальній кут - 1:0.

Але менш ніж за дві хвилини Франція відігралася: диво-гол забив Карім Бензема, 1:1 на 66-й хвилині.

А на 80-й Франція організувала переможну атаку: Тео Ернандес віддав розрізну передачу за спину захисникам Іспанії, у зону вбіг Кіліан Мбаппе, який реалізував вихід віч-на-віч, 2:1. Іспанці апелювали щодо офсайду, але судді зарахували гол.

Зрештою, матч закінчився з рахунком 2:1 - Франція стала другим переможцем Ліги Націй. Першою цей трофей виграла Португалія.

• Емоції гравців після матчу Франція - Іспанія
  • Матч за третє місце

Італія - Бельгія 2:1

• Фінал

Іспанія - Франція 1:2

Голи: Оярсабаль, 64 - Бензема, 66, Мбаппе, 80

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів