Сестри-близнючки з Одеси завоювали медалі чемпіонату Європи з тхеквондо

Сестри-близнючки з Одеси завоювали медалі чемпіонату Європи з тхеквондо Фото: НОК в Одеській області

Одеські спортсменки завоювали дві медалі чемпіонату Європи серед кадетів з тхеквондо, який відбувався в Таллінні. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету.

Призерками чемпіонату стали сестри-близнючки Анастасія та Златослава Волосенки. У категорії "до 33 кг" Анастасія завоювала срібну медаль, а Златослава – бронзову.

Спортсменки з Одеси завоювали медалі чемпіонату Європи з тхеквондоФото: НОК в Одеській області

На шляху до фіналу Анастасія Волосенко перемогла спортсменку з Іспанії Юдіт Гонсалес – 34:4 та француженку Марі Андрійє – 24:1. Наступною її суперницею, згідно з турнірною сіткою, мала стати сестра Златослава, однак поєдинок між ними, традиційно, не відбувся. Анастасія пройшла у фінал, де поступилася росіянці Софії Сілантьєвій – 31:10.

Златослава здолала туркеню Орхан Айсе – 24:22, а потім Хураман Джавадзаде з Азербайджану – 30:10, повідомили у НОК.