Одеські спортсмени вибороли 7 медалей на чемпіонаті України зі стендової стрільби

. НОК

Одеські спортсмени завоювали 7 медалей, з яких дві золоті, на чемпіонаті України зі стендової стрільби. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету.

Чемпіонат проходив у Львові серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки та спортивних клубів.

У змаганнях серед жінок всі призерки – спортсменки одеського Центру олімпійської підготовки, який базується в селі Нова Долина на Одещині. Переможницею стала учасниця Олімпійських ігор-2020 Ірина Маловічко, яка за сумою кваліфікації та фіналу розбила 168 мішеней. На другому місці опинилася Вікторія Науменко, на третьому – Вероніка Мільчева.

Одеські спортсмени на чемпіонаті України зі стендової стрільби. Суспільне Одеса

У чоловічих змаганнях срібним призером став одеський спортсмен Іван Лоік, а золото виборов Георгій Іпатов з Київської області.

У змішаній категорії, яка включена в програму Олімпійських ігор 2024 року, золоту медаль отримали Ірина Маловічко та Іван Лоік. Одеські спортсмени Олексій та Вікторія Науменко посіли друге місце.

Бронзову медаль серед юніорок також отримала спортсменка з Одещини Мілана Грачова.