Баскетбольний клуб "Тернопіль" зіграв матч з БК "Дніпро"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" зіграв матч з БК "Дніпро" superleague

Баскетбольний клуб "Тернопіль" вдома програв команді "Дніпро" 77:90. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це була гра Суперліги Windrose. У першому періоді переміг БК "Дніпро" з рахунком 15:24. Друга чверть завершилась перемогою тернополян 22:21. В третьому періоді була нічия 21:21. У четвертій чверті переміг БК "Дніпро" – 19:24.

У другій половині гри почало позначатися те, що БК "Тернопіль" в цьому матчі грав обмеженим складом — Донте Кларк пропускав гру через дискваліфікацію, а Максим Лученко хоч і був у заявці, але не міг допомогти партнерам через пошкодження.

Дніпро виграв третю гру з трьох у Суперлізі Windrose, а ось у БК "Тернопіль" лише одна перемога в чотирьох поєдинках сезону.

Далі в неділю, 10 жовтня, "Тернопіль" прийматиме "Харківських Соколів", а "Дніпро" в цей же день на виїзді протистоятиме "Київ-Баскету".