У ВООЗ нагадали про користь регулярної фізичної активності під час пандемії

У ВООЗ нагадали про користь регулярної фізичної активності під час пандемії

У ВООЗ нагадали про користь регулярної фізичної активності під час пандемії
Ілюстративне фото, Unsplash

Загальний карантин, а також обмеження до місць для зайняття спортом посприяли тому, що рівень фізичної активності громадян знизився.

Про це повідомляє пресслужба Організації об'єднаних націй.

"Деякі країни в Європейському регіоні ВООЗ досі відчувають наслідки цих (карантинних – ред.) заходів. Зараз саме час працювати над тим, щоб знову підвищити рівень фізичної активності", – каже в.о. керівника Європейського офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я з профілактики неінфекційних захворювань Кремлін Вікрамасінгхе.

Читайте також: День фізкультури замість втоми. П'ять досліджень про користь спорту

За словами Ханса Клюге, голови Європейського відділення ВООЗ, третя частина усіх жителів континенту не займається спортом – це викликає надмірну масу тіла та ожиріння.

"Заняття спортом і регулярні прогулянки на свіжому повітрі сприяють запобіганню хронічних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, рак, діабет, тривожність, депресія, деменція та ожиріння", – нагадують у ВООЗ.

Читайте також: Фітнес-клуб у Польщі назвався церквою, щоб не закриватися на карантин

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок