Майже чотири години. В Індіан Веллсі зіграли другий найдовший тенісний матч сезону AP

І сьомий найдовший в історії взагалі.

Італійка Мартіна Тревізан і чешка Марі Бузкова були близькими до того, аби оновити рекорд найдовшого матчу в тенісному сезоні.

Тенісистки зустрілись у першому колі турніру серії WTA1000 в Індіан-Веллсі. Це протистояння стало вже четвертим для гравчинь. У трьох попередніх двічі вигравала Тревізан і один раз - Бузкова.

Цього разу перемога так само залишилась за Тревізан, однак на це їй довелось витратити чимало часу.

Як розгортались події на корті

Матч Бузкової та Тревізан затягнувся на три сети. Причому кожний із них тривав понад годину. Найменше часу на партію тенісистки витратили в стартовому сеті - італійка забрала його за 1 годину 3 хвилини з рахунком 6:4.

Але вже наступна партія була з тай-брейком, де звитягу за 1 годину 29 хвилин здобула чеська тенісистка. На тай-брейку вона обіграла суперницю 10:8.

Заключний сет видався не менш виснажливим. Зокрема, у ньому був найдовший гейм - за рахунку 3:3 Бузкова мала п'ять шансів реалізувати брейк-поінт, але Тревізан захистила свою подачу. Хоч для цього їй знадобилось 25 розіграшів. Зрештою італійка змогла, як і в першій партії, закінчити сет з рахунком 6:4, реалізувавши матч-поінт із першої спроби.

Загалом тенісистки провели на корті 3 години 52 хвилин, що на 3 хвилини менше, аніж найдовший тенісний матч у нинішньому сезоніКрістіна Кучова зі Словаччини та грузинка Єкатеріна Ґорґодзе провели на корті 3 години 55 хвилин. Він тривав 3 години 55 хвилин. Також протистояння Тревізан і Бузкової стало сьомим найдовшим за часів "Відкритої ЕриЗ 1968 року..

Відео матчу Тревізан - Бузкова

Топ-3 найдовших матчів року

• Найдовший матч в історії зіграли американець Джон Ізнер і француз Ніколя Маю. На Вімблдоні у 2010-му вони грали 11 годин і 5 хвилин. Так, поєдинок тривав близько трьох днів. Зрештою матч виграв Ізнер із рахунком 6-4, 3-6, 6-7, 7-6, 70-68.
  • Найдовший матч у 2021 році було зіграно на турнірі в польській Гдині. Тоді у чвертьфіналі Крістіна Кучова зі Словаччини та грузинка Єкатеріна Ґорґодзе провели на корті 3 години 55 хвилин. Перемогу здобула Кучова - 6-7(4), 7-6(7), 7-6(3).
  • Турнір в Індіан-Веллсі - останній у цьому сезоні, що належить до категорії WTA1000. Його призовий фонд становить $8,761,725.
  • На цих змаганнях в одиночному розряді продовжують виступ одразу три українки - Марта Костюк, Даяна Ястремська та Еліна Світоліна. Костюк і Ястремська вже провели свої перші матчі, Світоліна, своєю чергою, стартує одразу в другому колі.
  • Чинною чемпіонкою турніру в Індіан-Веллсі є канадка Б'янка Андреєску. Вона виграла титул у 2019 році, у 2020-му змагання не проводились через пандемію COVID-19.

• 8 жовтня, п'ятниця. Тереза Мартінцова (Чехія) - Еліна Світоліна (Україна). Початок - не раніше 21:00.
  • 8 жовтня, п'ятниця. Марта Костюк (Україна) - Симона Халеп (Румунія). Початок - не раніше 22:30.
  • 9 жовтня, субота. Паула Бадоса (Іспанія) - Даяна Ястремська (Україна). Початок - не раніше 21:00.
  • 9 жовтня, субота. Мартіна Тревізан (Італія) - Аннет Контавейт (Естонія). Початок - не раніше 21:00.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів