Навчають дистанційно. Відомо, скільки працівників Чернівецького університету щепились від COVID

Навчають дистанційно. Відомо, скільки працівників Чернівецького університету щепились від COVID

Навчають дистанційно. Відомо, скільки працівників Чернівецького університету щепились від COVID
Суспільне Буковина

У Чернівецькому національному університеті від коронавірусу вакцинувалися 64% працівників. Цього недостатньо для очної роботи в "жовтій" зоні карантину, тому у виші продовжується дистанційне навчання.

Про це Суспільному сказала проректорка університету Тамара Марусик.

За її словами, в університеті імунізувались 82,5% викладачів. Загалом їх 998. Водночас щепились лише 45% співробітників закладу, які не проводять пари. Загалом їх 826. Через це середній показник вакцинованих складає 64%.

Зараз у виші роз'яснюють про переваги вакцинації. За словами Марусик, поступово відсоток вакцинованих збільшується.

Що відомо

  • Зараз Чернівецька область перебуває у "жовтій" зоні карантину, де дозволена очна робота лише тих навчальних закладів, де вакцинувались понад 80% працівників.
  • Буковинський медуніверситет працює очно, бо там щепили понад 80% працівників, водночас Чернівецький національний університет перейшов на дистанційне навчання.
  • У Чернівецькому університеті декілька разів розташовували мобільні пункти вакцинації, де отримати щеплення могли охочі викладачі, студенти та працівники.
  • 25 лютого у Чернівецькій області почали щепити від коронавірусу. Першим вакцинували дитячого анестезіолога Олександра Тесліцького.
  • В області проти коронавірусу щеплять п'ятьма вакцинами: AstraZeneka (Covishield), AstraZeneka Skbio, CoronaVac, Moderna та Pfizer. Усі потребують двох доз щеплення, втім інтервал між вакцинами різний. Охочі щепитися можуть зробити це у пунктах вакцинації.
  • Станом на 6 жовтня в області першою дозою щепили 140 164 людей, що складає 15,57% населення. Другою дозою імунізували 108 355 осіб.

Читайте наші новини у Telegram

На початок