Нападник "Динамо" Рамірес забив гол за Венесуелу у ворота Бразилії: відео

Це його дебютний гол за збірнну.

22-річний венесуельський форвард "Динамо" Ерік Рамірес вдруге в кар'єрі вийшов в основному складі збірної Венесуели і забив свій перший гол за національну команду. Це трапилося у матчі відбору на чемпіонат світу-2022 проти Бразилії.

Рамірес вийшов на позиції центрального нападника і на 11-й хвилині матчу зміг відкрити рахунок: відкрився під подачу з флангу і ударом головою пробив точно в кут воріт бразильців, 1:0.

• Гол Раміреса у ворота Бразилії

Це гол став лише сьомим в історії Венесуели у ворота збірної Бразилії. І першим - з 2015 року. У відборі на чемпіонати світу Венесуела забила тільки п'ятий гол в історії проти Бразилії, а Ерік Рамірес став четвертим венесуельцем, хто забив бразильцям.

Окрім того цей гол перервав рекордну "суху" серію Бразилію, яка не пропускала голи в останніх шести матчах відбору на чемпіонат світу!

До кінця матчу Бразилія змогла змінити рахунок на табло - голи бути забиті на 70-й, 84-й та 90+4 хвилинах. Венесуела програла вдома 1:3, а Бразилія здобула дев'яту перемогу в дев'яти матчах.

Ерік Рамірес провів на полі усі 90 хвилин.

Відео матчу Венесуела - Бразилія (гол Раміреса - одразу)

Яка ситуація у відборі на ЧС-2022 в Південній Америці

• Бразилія - лідер, 27 очок після дев'яти турів. Венесуела - остання (десята), 4 очки після 10 зіграних матчів.
  • Усього на чемпіонат світу виходять топ-4 команди кваліфікації у Південній Америці. А п'ята команда грає в раунді плей-оф.
  • Турнірна таблиця: 1. Бразилія - 27 (9), 2. Аргентина - 19 (9), 3. Еквадор - 16 (10), 4. Уругвай - 16 (10), 5. Колумбія - 14 (10), 6. Парагвай - 12 (10), 7. Перу - 11 (10), 8. Чилі - 7 (10), 9. Болівія - 6 (10), 10. Венесуела - 4 (10)

Хто такий Ерік Рамірес

• 22-річний нападник, перейшов у "Динамо" влітку зі словацького "ДАК-1904" (батько Еріка давав коментар після гри проти Бразилії в олімпійці "ДАК-1904").
  • У складі "Динамо" зіграв лише в двох матчах УПЛ - проти "Миная" (гол + ассист) та "Колоса". На початку вересня захворів на коронавірус і не потрапляв до заявки команди.
  • У складі Венесуели дебютував у жовтні 2020 року, але місце у складі здобув восени 2021 року - відіграв в трьох з чотирьох останніх матчів збірної.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів