"Динамо" перемогло "Минай" завдяки двом результативним діям новачка Раміреса: відео ФК "Динамо"

Третя перемога киян у трьох матчах.

Київське "Динамо" здобуло третю перемогу у чемпіонаті України. Команда Мірчі Луческу завдала поразки ужгордському "Минаю".

Матч "Динамо" - "Минай" мав відбутися у першому турі. Проте поєдинок у підсумку перенесли за проханням київського клубу. "Минай", водночас, провів зустріч після перенесення іншого поєдинку - проти "Колоса" гра буде зіграна в іншу дату через участь ковалівців у Лізі конференцій.

Як і у попередньому матчі проти "Зорі", тренерський штаб "Динамо" використав ротацію на гру з "Минаєм". Свій шанс отримав і один з новачків команди - з перших хвилин на полі вийшов форвард Ерік Рамірес.

Для Раміреса матч проти "Минаю" став першим офіційним у складі киян. Склад киян венесуельський форвард поповнив у літнє трансферне вікно - зі словацького клубу ДАК його придбали за 1.75 мільйони євро.

Саме Рамірес став автором двох результативних дій у матчі. На 19-й хвилині м'яч після скидки від нього дістався Віталієві Буяльському, який перекинув голкіпера "Миная".

А наприкінці першого тайму Рамірес вже відзначився сам. "Динамо" розіграло швидку атаку: Буяльський віддав на Караваєва, той - на Раміреса, а венесуельський форвард вже переправив м'яча у пусті ворота.

На 61-й хвилині Рамірес покинув поле - замість нього вийшов Денис Гармаш. Більше голів кияни "Минаю" не забивали.

У підсумку 2:0 - "Динамо" здобуває третю поспіль перемогу в чемпіонаті й виходить у лідери турнірної таблиці УПЛ.

УПЛ. Перший тур

"Динамо" - "Минай" 2:0

Голи: Буяльський, 19, Рамірес, 45+1

Після перемоги "Динамо" у двох команд по дев'ять очок. Крім киян, без втрат іде чернігівська "Десна".

Хто такий Ерік Рамірес

• 22-річний форвард з Венесуели.
  • Упродовж двох останніх сезонів Рамірес виступав за словацький клуб "ДАК".
  • Сезон 2020/21 став найрезультативнішим у кар'єрі Раміреса. У 35 матчах венесуелець забив 17 м'ячів.
  • Рамірес встиг дебютувати у складі збірної Венесуели, вийшовши на заміну у матчі відбору на чемпіонат світу-2022 проти Парагваю.