Ремонт гуртожитків, доля будівлі «істфаку», об'єднання з «Політехнікою»: Шеремет про плани на посаді

Ремонт гуртожитків, доля будівлі «істфаку», об'єднання з «Політехнікою»: Шеремет про плани на посаді

Ремонт гуртожитків, доля будівлі «істфаку», об'єднання з «Політехнікою»: Шеремет про плани на посаді ФОТО: Суспільне Чернігів

6 жовтня на виборах ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» переміг Олег Шеремет. Він набрав 215 голосів виборців.

В програмі «Сьогодні. Головне» на Суспільному Олег Шеремет розповів про перші кроки на посаді, чи можливе об'єднання «Чернігівського колегіуму» з «Чернігівською політехнікою», відкриття медичного факультету та про долю будівлі Інституту історії.

Про об'єднання «Чернігівського колегіуму» з «Чернігівською політехнікою»

За словами Олега Шеремета, «Чернігівський колегіум» самодостатній університет, який необхідний для нашого регіону.

«У всякому разі це рішення приймає власник, в особі Кабінету Міністрів, і ми як державне підприємство маємо виконувати рішення. Але вважаю, що думка колективу буде визначальною в цьому плані. Тому я сподіваюсь на підтримку органів місцевого самоврядування, місцевої влади, голови ОДА та міського голови у тому, щоб існування і діяльність університету необхідні для нашого регіону. І це дуже серйозні речі, тому я б не приймав таких швидких рішень ліквідувати, приєднати..», – сказав він.

Про відкриття медичного факультету

Як каже Олег Шеремет, нині розглядається можливість відкриття на базі університету медичного факультету.

«Ми вже розпочали цю роботу. Фактично, напрямок фармація вже діє. В нас відбувається набір студентів. Треба подумати про споріднені спеціальності – і зав’язати наш факультет фізичного виховання. Можна займатися фізичною реабілітацією. Це цікаві речі і досить перспективні. Знаю, що є потреба у наших лікувальних закладів в цих фахівцях»

Плани на приміщення Інституту історії

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко запропонував віддати будівлю Інституту історії у Чернігові під музей.

Олег Шеремет так пояснив свою позицію з цього питання.

«Стоїть питання про розміщення експонатів музею. Вірніше, фондосховища. Але я б зараз не хотів обговорювати це питання. Дуже багато сказано було в ході виборчого процесу. Я вивчу на скільки нам необхідний цей аудиторний фонд. А він дійсно потрібен. Ми збираємось розширюватися, нам, можливо, самим будуть потрібні ці приміщення. Тому я не хотів би зараз вести розмови про те, що комусь щось віддати, відділити».

Про ремонт гуртожитків

Як каже Олег Шеремет, нині є три гуртожитки на Красному мосту. Фактично статус гуртожитку має статус приміщення на вулиці Шевченка. Зараз там живуть крім студентів і викладачі.

«Коли я прийду на посаду, то зроблю там інвентаризацію. Тому що є інформація, що там проживають люди, які не мають відношення до нашого університету».

На питання, як покращити ситуацію в гуртожитках протягом найближчого року, відповів так:

«Мені відомо, що нині розпочали ремонти гуртожитку. Ми говорили за суму в 2,4 мільйони. Це сума на протипожежну безпеку, але вона включає себе приведення приміщень до належного стану. Хочу вивчити детально документацію, куди ці гроші витрачені, як робота зроблена. І ми ці основні кошти використаєм на ремонт гуртожитків, в яких мешкають студенти».

Читайте також:

Олег Шеремет переміг на виборах на посаду ректора «Чернігівського колегіуму»

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди