У Знам’янці знайшли хлопчика, що загубився. Як діяти дитині в такій ситуації

У Знам’янці знайшли хлопчика, що загубився. Як діяти дитині в такій ситуації

У Знам’янці знайшли хлопчика, що загубився. Як діяти дитині в такій ситуації
Поліція Кіровоградської області

У Знам’янці Кіровоградської області поліція розшукала 7-річного хлопчика який загубився, протягом години. Яким правилам треба навчити дитину, щоб вона правильно зорієнтувалась у подібній ситуації, розповів Суспільному нaчaльник відділу ювeнaльнoї пpeвeнції Нaцпoліції в oблaсті Сepгій Бoчapнікoв.

Пригода сталася 6 жовтня. Жителька селища Новороманівка Руслана Свистун разом з сином Всеволодом приїхали до Знам’янки у справах. Мати хлопчика розповіла поліції, що тримала його за руку, коли відпустила, щоб дістати з сумки телефон, побачила, що дитини біля неї немає. Жінка зателефонувала до поліції. Поліцейські опитали перехожих та визначили напрямок, яким могла рухатись дитина.

Всеволод розповів поліцейським, що коли він зрозумів, що загубився, вирішив знайти будинок своїх родичів. Протягом години дитина йшла незнайомою вулицею і згодом зрозуміла, що остаточно заблукала. У цей час його знайшли поліцейські.

Що має знати дитина, щоб правильно діяти у випадку, якщо вона загубилась?

"Ми у школах проводимо таку гру з дітьми, і радимо це робити батькам", – говорить Сергій Бочарніков. Вона називається "Безпечний дорослий". Це – людина у формі, або охоронець у магазині, продавчиня, або мати з дитиною. Ми кидаємо дитині м’ячик з назвою локації – магазин, вулиця, а дитина має назвати цього "безпечного дорослого".

Але перше і головне правило – залишатися на місці. І там шукати дорослого, який допоможе, ні в якому разі не йти з місця із незнайомцем.

Батьки у таких випадках мають відразу звернутись у поліцію. Вони зможуть допомогти їм, позаяк батьки можуть знаходитись у стресовій ситуації, та ухвалювати невірні рішення у ситуації, коли важливий час.

Якомога раніше слід завчити з дітьми відомості про них: як їх звати та прізвище, адресу, де живуть, хто їх батьки.

Читайте також

На початок