Довибори до Ради: завершилась реєстрація кандидатів у депутати по 184-му округу

Довибори до Ради: завершилась реєстрація кандидатів у депутати по 184-му округу

Довибори до Ради: завершилась реєстрація кандидатів у депутати по 184-му округу
УНІАН

5 жовтня завершилась реєстрація кандидатів у народні депутати по 184-му округу Херсонської області. Зареєструвались 19 людей, з них шестеро - самовисуванці.

ЦВК приймала документи на довибори до 30 вересня. У списках кандидатів є двійники, зокрема, Сергій Козир співзвучний із одним чоловіком, також є два тезки у заступника голови обласної ради Геннадія Лагути. Є тезка і у теперішнього Херсонського міського голови Ігора Колихаєва.

Член херсонської обласної організації Комітету виборців України Володимир Молчанов каже, що ці команди використовують двійників, частина з них успадкована з попередніх виборів. Він каже, технологія не дуже відпрацьована, бо вони представляють людей зі схожими слоганами, але це не буде грати особливої ролі. Як каже Молчанов, особливого напливу виборців не буде, бо прийдуть ті, хто знають за кого голосувати. І говорить, забрати голоси не вдасться, а якщо хочуть додати голоси - це може мати сенс.

Згідно з календарем виборчого процесу, 5 жовтня завершилась реєстрація кандидатів. 6 жовтня повинні затвердити форму, колір і текст бюлетеню для голосування. До 15 жовтня будуть створені дільничні виборчі комісії. До 23 жовтня мають виготовити бюлетені. 28 і 29 жовтня бюлетені передадуть комісіям.

О 24 годині 29 жовтня буде завершено процес агітації. Вибори відбудуться 31 жовтня. Результат повинні оголосити до 15 листопада включно.

Що відомо:

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.

Читайте також

  • ЦВК зареєструвала ще 7 кандидатів по 184-му округу. Тепер у списку два Козиря і три Лагути
  • Довибори до Верховної Ради. На 184-му окрузі на Херсонщині зафіксували 11 порушень - поліція
  • На Херсонщині поліція відкрила кримінальне провадження за фактом реєстрації двійника по 184 округу
  • ЦВК зареєструвала голову Херсонської ОДА кандидатом у нардепи по 184-му округу

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок