На Луганщині працюють пересувні відділення "Укрпошти"

На Луганщині працюють пересувні відділення "Укрпошти"

На Луганщині працюють пересувні відділення "Укрпошти"
Пересувні відділення "Укрпошти",фото: Суспільне Донбас

З 1 жовтня на Луганщині працюють пересувні відділення "Укрпошти". Від одного до трьох разів на тиждень бригади поштовиків привозять у віддалені села кореспонденцію та пенсію місцевим жителям. Про це Суспільному розповіла директорка Луганської дирекції Укрпошти Ілона Моісеєва.

За словами Моісеєвої, відділення працюватимуть два місяці у тестовому режимі.

"Якщо нам не буде вистачати три години, щоб обслужити мешканців, то ми будемо додавати час, але це буде тільки після тестового режиму. Зі старостами ми спільно ведемо роботу", — додала Ілона Моісеєва.

Щовівторка така бригада працюватиме у селі Коломийчиха Сватівського району.

Як розповіла Суспільному начальниця пересувного поштового відділення №27 Ольга Луньова, у бригаді пересувного поштового відділення троє людей.

"Раз на тиждень три години ми у селі. І листоноша із водієм нашої машини обслужить тут людей, які на цей час прийшли і поїдуть по селу", — пояснює начальниця пересувного поштового відділення №27 Ольга Луньова.

Луньова зазначила, що через карантинні обмеження поштовики приймають у приміщенні не більше двох відвідувачів.

Що відомо

  • На Луганщині у віддалених селах закрили 104 відділення Укрпошти. Замість них працюють 34 мобільні бригади.
  • Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що 14 вересня його відомство розпочинаємо автоматизацію 100% цифрових послуг на 100% населених пунктів країни, навіть там, де не працює мобільний телефон.
  • З 28 серпня Укрпошта для верифікації чи ідентифікації клієнтів при проведенні усіх операцій прийматиме електронні паспорти в мобільному застосунку "Дія". Раніше пошта приймала е-документи лише для видачі відправлень та грошових переказів.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок