Укрпошта розпочала автоматизацію усіх цифрових послуг в усіх населених пунктах України

Укрпошта розпочала автоматизацію усіх цифрових послуг в усіх населених пунктах України

Укрпошта розпочала автоматизацію усіх цифрових послуг в усіх населених пунктах України
Суспільне Одеса

Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що 14 вересня його відомство розпочинаємо автоматизацію 100% цифрових послуг на 100% населених пунктів країни, навіть там, де не працює мобільний телефон.

"Автівки, які ви бачите сьогодні будуть по всій країні, навіть у Донецькій і Луганській областях, їдуть надавати якісні нові послуги. Тобто, всі 1200 населених пунктів отримають сучасне цивілізоване, яке працює 5 днів на тиждень, відділення "Укрпошти", — сказав Смілянський журналістам.

Він сказав, що метою "Укрпошти" є закрити цифровий периметр країни 31 грудня 2022 року. Тобто, цифрові послуги стали доступні в кожному куточку країни. Він додав, що цьогоріч "Укрпошта" планує запустити близько 800 відділень і ще 900 відділень наступного року.

"Тобто, ми плануємо закінчити цей проєкт до кінця першого півріччя наступного року. Потім ще пів року беремо на автоматизацію решти країни", — сказав голова відомства.

Що відомо

  • З 28 серпня Укрпошта для верифікації чи ідентифікації клієнтів при проведенні усіх операцій прийматиме електронні паспорти в мобільному застосунку "Дія". Раніше пошта приймала е-документи лише для видачі відправлень та грошових переказів.
  • "Укрпошта" з 1 липня припиняє доставку бджіл. Компанія доставлятиме тільки бджолині матки.
  • Наглядова рада "Укрпошти" ухвалила рішення переобрати генеральним директором компанії на наступні два роки Ігоря Смілянського, який очолює її з 2016 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок