WhatsApp відновив роботу після глобального збою інтернет-сервісів. Розробник вибачився

WhatsApp відновив роботу після глобального збою інтернет-сервісів. Розробник вибачився

WhatsApp відновив роботу після глобального збою інтернет-сервісів. Розробник вибачився
. Ілюстративне фото, AP

Месенджер WhatsApp повністю відновив роботу після масштабного тимчасового припинення роботи інтернет-сервісів і додатків.

Про це в Twitter написав розробник WhatsApp Вілл Кетхарт.

Він вибачився за перебої в роботі програми й додав, що збій є нагадуванням для компанії про те, наскільки люди та організації покладаються на WhatsApp кожного дня.

"Ми серйозно ставимося до нашого завдання, я вдячний всім, хто наполегливо працював, щоб повернути наш сервіс з тією надійністю, яку ви очікуєте від WhatsApp", - сказав Кетхарт.

Що відомо

  • Увечері 4 жовтня користувачі соціальних мереж Facebook, Instagram та месенджера WhatsApp повідомили про збій у їхній роботі. Окрім того, надійшли повідомлення про проблеми із роботою Twitter, Telegram, TikTok, сервісів Google та Amazon, музичного сервісу Spotify, стримінгового відеосервісу Netflix, телекомунікаційної компанії Virgin Media, а також низки інших сайтів та сервісів. Робота основних платформ відновилася тільки близько 1:00 за українським часом.
  • 2 вересня користувачі соціальної мережі Instagram повідомили про проблему в її роботі, зокрема, щодо функціонування мобільного додатку та її браузерної версії.
  • У липні був зафіксований збій у роботі найбільших англомовних сайтів Amazon, HBO та Call of Duty. Згодом сайти відновили роботу.
  • У червні користувачі Google повідомили про збій у роботі пошукової системи.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок