Проблеми із сайтом та акаунтами. Користувачі повідомляють про збій у роботі Google

Проблеми із сайтом та акаунтами. Користувачі повідомляють про збій у роботі Google

Проблеми із сайтом та акаунтами. Користувачі повідомляють про збій у роботі Google

Користувачі сервісу Google по всьому світу повідомляють про збої у роботі системи. Більшість звернень стосується проблем із пошуковиком.

Дані про збої розміщено на сайті Downdetector.

Про проблеми з роботою сервісу з ранку 22 червня повідомляють користувачі Німеччини, Великої Британії, США, Росії, Іспанії, Італії, а також України.

Про збої роботи пошукової системи повідомили 76% користувачів, 26% — про проблеми із входом в сервіси Google.

Востаннє про проблеми із роботою сервісу користувачі повідомляли 16 травня.

Як відзначив у коментарі Суспільному фахівець Лабораторії цифрової безпеки Антон Кушнір, у випадку збоїв Google користувачі не можуть самостійно вирішити проблеми, а тільки, у разі регулярних проблем, перейти на інший сервіс.

"Сам принцип використання сервісу полягає в тому, що ми не налаштовуємо все самостійно (наприклад: не купуємо комп'ютер, який має бути цілодобово увімкнений, підключаємо його до інтернету, забезпечуємо резервне електроживлення, налаштовуємо на ньому поштовий сервер, його підтримуємо і оновлюємо, закриваючи відомі вразливості), а делегуємо це комусь. Іноді за гроші (якщо сервіс платний), іноді за те, що вони збирають наші дані, щоби потім краще на нас таргетувати рекламу. Зрозуміло, якщо сервіс буде регулярно нестабільний, то користувачі від нього підуть до конкурентів, але в цілому тимчасові збої в роботі для нас компенсовуються зручністю", — зазначив він.

Що відомо

  • Компанія Google оновила сервіс Timelapse, яки тепер дозволяє відстежувати в режимі в 3D, як з 1984 року по всьому світу зникли ліси, танули льодовики та росли міста.
  • Застосунок Google Maps почне направляти водіїв маршрутами, за якими їх автівки генеруватимуть найнижчі викиди вуглецю.
  • 14 грудня стався глобальний збій у роботі сервісів Google по всьому світу. В українському сегменті Goole, зокрема, спостерігалися перебої в роботі пошти Gmail, Youtube, хмари Google Drive, Google Docs, карт Google Maps. Згодом сервіси відновили свою роботу. У компанії повідомили, що збій стався через проблеми з квотою внутрішнього сховища.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок