Цукерберг вибачився за шестигодинний збій Facebook

Цукерберг вибачився за шестигодинний збій Facebook

Цукерберг вибачився за шестигодинний збій Facebook
. Марк Цукерберг. Фото: АР

Засновник соцмережі Марк Цукерберг вибачився за масштабний збій Facebook, Instagram, Whatsapp та Messenger.

"Facebook, Instagram, WhatsApp і Messenger повертаються онлайн. Перепрошую за сьогоднішній збій — я знаю, наскільки ви покладаєтеся на наші послуги, щоб залишатися на зв'язку з близькими вам людьми", — написав він.

Раніше у пресслужбі компанії також вибачилися за збій та пояснили, що він стався через зміну конфігурації маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між центрами обробки даних Facebook.

Що відомо

  • Увечері 4 жовтня користувачі соціальних мереж Facebook, Instagram та месенджера WhatsApp повідомили про збій у їхній роботі. Окрім того, надійшли повідомлення про проблеми із роботою Twitter, Telegram, TikTok, сервісів Google та Amazon, музичного сервісу Spotify, стримінгового відеосервісу Netflix, телекомунікаційної компанії Virgin Media, а також низки інших сайтів та сервісів. Робота основних платформ відновилася тільки близько 1:00 за українським часом.
  • 2 вересня користувачі соціальної мережі Instagram повідомили про проблему в її роботі, зокрема, щодо функціонування мобільного додатку та її браузерної версії.
  • У липні був зафіксований збій у роботі найбільших англомовних сайтів Amazon, HBO та Call of Duty. Згодом сайти відновили роботу.
  • У червні користувачі Google повідомили про збій у роботі пошукової системи.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок