У яких навчальних закладах Полтавщини фізкультуру організовують за програмою НУШ

У яких навчальних закладах Полтавщини фізкультуру організовують за програмою НУШ

У яких навчальних закладах Полтавщини фізкультуру організовують за програмою НУШ
Суспільне Полтава

У чотирьох школах Полтавщини уроки фізкультури для учнів 5-х класів організовують за програмою Нової української школи. Оцінювання під час таких занять відбувається на розгляд закладу, розповів методист обласного інституту післядипломної освіти Олег Сич.

У полтавській школі №26 уроки фізкультури цьогоріч викладають за програмою Нової української школи. На кожному занятті у дітей – нові ігри, каже учителька фізкультури Лариса Данилко.

нас є ключки, у нас є різні м’ячики, тарілочки для занять фізкультурою. Дітям дуже цікаво, і вони (заняття – ред.) різноманітні. Вони (учні – ред.) чимось задіяні. Ті задіяні на флорболіФлорбол – один з різновидів хокею. Грають пластиковим м'ячем, по якому б’ють ключкою, ті – іграми. І ми намагаємось кожного разу нові ігри", – каже учителька фізкультури полтавської школи №26 Лариса Данилко.

Урок фізкультури у полтавській школі за програмою НУШ
Урок фізкультури у полтавській школі №26. Суспільне Полтава

Згідно із програмою НУШ, діти самі обирають, яким із 44-х видів спорту вони хочуть займатися, каже методист обласного інституту післядипломної освіти Олег Сич.

"На кожному уроці вони можуть опановувати три-чотири види спорту або модулі. Поряд із класичними видами спорту, такими як футбол, баскетбол, гандбол, діти можуть опанувати такі види спорту, як петанкПетанк – гра, під час якої, стоячи всередині кола, потрібно кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев'яної кулі, флорбол, чирлідингЧирлідинг – вид спорту, у якому поєднують елементи шоу і видовищних видів спорту: танці, гімнастиката інші. Новий принцип уроків фізичної культури – це не підготовка спортивна до участі у змаганнях, а рухова активність задля емоційного задоволення", – говорить методист обласного інституту післядипломної освіти Олег Сич.

Крім полтавської школи №26, за новою програмою уроки фізкультури для учні 5-х класів організовують у ще трьох закладах області. Це у Горішніх Плавнях, Решетилівці та Полтаві.

Що відомо:

  • Із 1-го вересня у трьох школах Полтавщини п’яті класи розпочали навчання за програмою Нової української школи. Згідно із нею, дітей вчать працювати у групах, застосовувати на практиці здобуті раніше знання та більше часу приділяти дослідам. Про це Суспільному раніше повідомляла регіональна тренерка НУШу Марина Крилевець. Для участі у пілотній програмі заклади на Полтавщині обирали під час конкурсу Міносвіти 2017 року.

На початок