"Прикарпаття" у домашній грі програло клубу "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів

"Прикарпаття" у домашній грі програло клубу "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів ФК "Прикарпаття"

Футбольний клуб з Івано-Франківська "Прикарпаття" з рахунком 0:1 поступився команді "Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині. Поєдинок провели 3 жовтня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську. Його зіграли в межах 11 туру чемпіонату Першої ліги України з футболу.

У першому таймі обидві команди намагалися влучити у ворота суперника, проте забити гол нікому не вдалося.

На початку другого тайму гравець "Прикарпаття" Владислав Семотюк збив у штрафному майданчику нападника "Гірник-Спорту". Арбітр призначив пенальті у ворота франківців та вручив Семотюку жовту картку. Півзахисник гостей Ярослав Ямпіль реалізував 11-метровий удар, пробивши в нижній кут воріт – 0:1.

"Прикарпаття" намагалося відігратися, атакуючи ворота суперника дальніми ударами, розіграшами стандартів і комбінацій. Але забити м’яч у сітку воріт гостей не вдалося.

Після цього матчу "Прикарпаття" має в активі 14 очок. Команда перебуває на восьмій сходинці турнірної таблиці Першої ліги. Але у суперників, які розташовуються нижче – "Волині" і "Краматорська", є по два матчі в запасі.

Наступний поєдинок франківська команда зіграє 6 жовтня у Кременчуку проти футбольного клубу "Кремінь".