Оновлено
Тернопільський футбольний клуб "Нива" поступився івано-франківському "Прикарпаттю" Суспільне Тернопіль

Тернопільський футбольний клуб "Нива" поступився івано-франківському "Прикарпаттю" з рахунком 0:2. Матч проходив у Тернополі на міському центральному стадіоні.

Рахунок відкрили гості. На першій доданій до першого тайму хвилині гол забив Василь Цюцюра.

Команди пішли на перерву із рахунком 0:1.

Тернопільський футбольний клуб "Нива" грає з івано-франківським "ПрикарпаттямСуспільне Тернопіль

Тернопільський футбольний клуб "Нива" грає з івано-франківським "Прикарпаттям

Другий гол у ворота тернополян забив Роман Барчук на 53 хвилині.

Гра закінчилася із рахунком 0:2.

Тепер тернопільська "Нива" — на шостому місці у турнірній таблиці, а "Прикарпаття" — на сьомому.

Матч 10-го туру Першої ліги між "Нивою" та івано-франківським "Прикарпаттям" — сьомий в офіційній історії протистоянь.

Чотири рази іванофранківці вигравали у "Ниви", один раз перемагали тернополяни. Ще один матч між командами завершився нічиєю.

• "Ужгород" програв вдома тернопільській "Ниві". Поєдинок відбувся на стадіоні "Авангард".

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини