Тернопільська "Нива" програла "Металісту" у Харкові

Тернопільська "Нива" програла "Металісту" у Харкові Металіст

У матчі 11-го туру Першої ліги харківський "Металіст" вдома переміг тернопільську "Ниву" з рахунком 2:1. Гра відбулася на стадіоні "Металіст" у Харкові.

Як повідомив директор "Ниви" Андрій Тихий, на 18 хвилині гол у ворота харків’ян забив гравець "Ниви" Сергій Кисленко. На 29 хвилині рахунок зрівняв Євген Підлепенець. Другий гол на 44 хвилині у ворота тернополян забив Матеус Пейшото.

6 жовтня "Нива" матиме домашній матч з "Оболонню". "Металіст" гратиме з командою "Гірник-спорт".

• Тернопільська "Нива" залишилася без головного тренера Ігоря Климовського. Контракт із ним розірвали за згодою сторін. До 6 жовтня планують призначити нового тренера.
  • 26 вересня "Металіст" здобув найбільшу перемогу у Першій лізі: обіграв "Кривбас" з рахунком 0:5.