Еліна Світоліна здобула ще одну перемогу в двох сетах та вийшла у чвертьфінал турніру в Чикаго AP

Двічі по 6:3.

Чотири українки розпочинали виступи на турнірі WTA в Чикаго, але до третього раунду змогла дійти лише одна - Еліна Світоліна. Вона виступає в Чикаго у статусі першої сіяної, а в матчі 1/8 фіналу зустрілася з румункою Єленою Русе, яка в попередьому раунді вибила українку Катерину Козлову.

Це був перший очний матч тенісисток: Еліна - шоста ракетка світу, Єлена - 98-а.

Розпочалася гра з 17-хвилинного гейму на подачі румунки: дев'ять разів рахунок був "рівнно", Еліна заробила п'ять брейкпоїнтів і зрештою з п'ятого змогла забрати подачу! Однак за рахунку 3:2 Русе зробила зворотній брейк (зрештою, став єдиним для неї у матчі).

Після цього Світоліна виграла три гейми поспіль (два брейки), разом з ними перший сет - 6:3.

У другій партії перша подача Русе теж була вкрай довгою: з п'яти брейкпоїнтів українка не реалізувала жодного. Однак в середині партії Світоліна змогла зробити брейк, який втримала до кінця партії - 6:3 у другому сеті, Еліна з другого матчболу закрила матч.

• WTA. Чикаго. 1/8 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 1) - Єлена Русе (Румунія) 2:0 (6:3, 6:3)

• Еліна Світоліна виграла попередній турнір в Чикаго, зараз - уже дійшла до 1/4 фіналу.
  • Наступна суперниця Світоліної - Онс Жабер, шоста сіяна. Саме проти неї українка гратиме у чвертьфіналі.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів