Третя українка вилетіла з турніру WTA в Чикаго: Катерина Козлова програла в другому раунді AP

Тенісистка кілька разів намагалася відігратися, але не змогла довести справу до кінця.

Українці Катерині Козловій не вдалося вийти до 1/8 фіналу тенісного турніру WTA500 у Чикаго. У другому раунді вона зіграла з 98-ю ракеткою світу, румункою Єленою-Ґабріелою Русе та поступилася з рахунком 5:7, 2:6. Тенісистки вперше грали одна проти одної.

Козлова, яка наразі посідає 140-ве місце у світовому реейтингу, вийшла до основної сітки, подолавши кваліфікацію. У першому раунді Катерина здолала другу ракетку України Марту Костюк. У турнірі також брала участь українка Даяна Ястремська, проте вибула в другому колі.

Після тривалої боротьби за брейк на початку матчу Козлова сама втратила дві подачі поспіль. Українка зуміла відігратися з 1:4 та навіть вийшла уперед - 5:4. Однак три наступні гейми залишилися за румункою, яка забрала сет - 7:5

У другій Русе одразу ж зробила два брейки. Поступаючись 0:3, Козлова взяла медичний таймут, вказавши на проблему з рукою. Після невеликої перерви українка відіграла один брейк, проте на більше її не вистачило: румунка зробила ще один брейк і зрештою перемогла в партії з рахунком 6:2.

За матч Козлова виконала два ейси, припустилася чотирьох подвійних помилок та зробила 69% подач першим м'ячем.

• WTA. Чикаго. Другий раунд

Катерина Козлова (Україна) – Єлена-Ґабріела Русе (Румунія) 0:2 (5:7, 2:6)

• У наступному раунді Русе зіграє з переможницею матчу між українкою Еліною Світоліною та американкою Амандою Анісімовою.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів