Стрілець і Шеремет у другому турі: «Чернігівський колегіум» обирає ректора

Стрілець і Шеремет у другому турі: «Чернігівський колегіум» обирає ректора

Стрілець і Шеремет у другому турі: «Чернігівський колегіум» обирає ректора
ФОТО: Суспільне Чернігів

Олег Шеремет і Світлана Стрілець пройшли до другого туру виборів на посаду ректора національного університету «Чернігівський колегіум». Він відбудеться за тиждень, у середу 6 жовтня. Про це Суспільному повідомив голова організаційного комітету з проведення виборів ректора Володимир Дятлов.

Явка виборців склала понад 90%. Олег Шеремет отримав 146 голосів, Світлана Стрілець - 92, Олексій Торубара - 65, Володимир Гаврилов - 45 голосів, Ігор Вдовенко - 32 і Іван Богатирьов набрав чотири голоси.

Володимир Дятлов
Володимир Дятлов. ФОТО: Суспільне Чернігів

Розпочалося голосування 29 вересня о дев’ятій ранку і тривало до 15:00.

«Голосував на перспективу майбутнім студентам, за зміни і зовнішнього виду і наповнення аудиторного, матеріально- технічного забезпечення, щоб були новітні технології і щоб студентам краще навчалося», – сказав нам студент магістратури Дмитро Баглай.
Дмитро Баглай
Дмитро Баглай. ФОТО: Суспільне Чернігів

Викладачі і співробітники університету кажуть, що голосували за зміни на краще.

«Голосувала за те, щоб змінювалося на краще. Тому що час іде, молодь росте, молодь змінюється і нам треба і за вами і за ними встигати, і також змінюватися», – повідомила лаборантка університету Олена Лемішко.

Олена Лемішко
Олена Лемішко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нагадаємо, що на посаду ректора університету спочатку претендували сім кандидатів: Іван Богатирьов, Ігор Вдовенко, Володимир Гаврилов, Світлана Стрілець, Олексій Торубара, Олег Шеремет і Анатолій Тимошенко. Останній згодом свою кандидатуру зняв.

«Відбулися певні недоречності в моєму особистому житті пов’язані з фінансами, скажімо так. Я чесно сказав про це людям, якщо я припустився прикрих помилок в обрахуванні власних фінансів, то я не маю морального права претендувати на цю посаду, хоча вважаю, що в мене були шанси».
Анатолій Тимошенко
Анатолій Тимошенко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Відтак в бюлетені зазначені шість кандидатів на посаду ректора. З трьома з них Суспільне поспілкувалось після початку голосування.

«Розроблена програма моїми друзями, колегами, і вона стосується муніципального замовлення. Таким чином я пропоную робити це ОТГ. Вони мають для себе замовлення і оплатити з місцевого бюджету. Для вузу це контракт і кошти, а для батьків і абітурієнтів це безкоштовне навчання, а громада отримує в кінці фахівця», – сказав Олег Шеремет.
Олег Шеремет
Олег Шеремет. ФОТО: Суспільне Чернігів

У кожного з кандидатів хороші програми, каже Світлана Стрілець.

"Моє бачення до кожної особи і в тому числі кандидатів, згуртуватися і створити спільну програму, і працювати на благо нашого університету".

Світлана Стрілець
Світлана Стрілець. ФОТО: Суспільне Чернігів

«Треба розвивати співпрацю з іншими навчальними закладами аби перейняти в них те, що вони зробили краще. Співпраця з територіальними громадами, і третє співпраця з ліцеями, коледжами, які готують молодших спеціалістів» – прокоментував Олексій Торубара.

Олексій Торубара
Олексій Торубара. ФОТО: Суспільне Чернігів

Деталі — у нашому сюжеті:

Читайте також:

Вибори ректора «Чернігівського колегіуму»: що обіцяють кандидати на посаду

На початок