Ілля Марченко впевнено пройшов до другого кола турніру в Софії

Ілля Марченко впевнено пройшов до другого кола турніру в Софії AP

Далі на тенісиста чекає перша за понад 11 років зустріч із австралійцем Міллманом.

Перша ракетка України й 151-й номер рейтингу ATP Ілля Марченко здобув перемогу в стартовому матчі основної сітки на турнірі ATP250 у Софії. Тенісист обіграв колишнього гравця топ-20, італійця Андреаса Сеппі, який наразі посідає 95-те місце світового рейтингу, – 6:4, 6:2.

Обидва тенісисти пройшли в основу, подолавши кваліфікацію. До цього в гравців був нічийний рахунок за особистими зустрічами – 2:2. Останній матч 2021 року у чвертьфіналі італійського челенджера виграв Сеппі.

Українець здобув ранній брейк у першому сеті, чого було достатньо, щоб втримати перевагу впродовж усієї партії. У другому сеті домінування Марченка було ще виразнішим. Після обміну брейками Ілля виграв дві поспіль подачі суперника та впевнено подав на матч, оформивши перемогу з другого матчпойнта.

За гру Марченко здійснив три ейси, припустився двох подвійних помилок та показав 61% першої подачі.

• ATP. Софія. Перший раунд

Андреас Сеппі (Італія, Q) – Ілля Марченко (Україна, Q) 0:2 (4:6, 2:6)

• Торік у Софії Марченко також вийшов до основи, але не зміг подолати перше коло.
  • У наступному раунді українець зіграє проти восьмого сіяного, австралійця Джона Міллмана. Тенісисти двічі грали один проти одного (1:1 за очними зустрічами), але востаннє це було ще в 2010 році, коли Марченко здобув над ним перемогу у кваліфікації Australian Open.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів