Цуренко повернулася в гру після медичної паузи, але врешті поступилася в другому колі в Нур-Султані AP

Тенісистці вже півтора року не вдається пройти далі другого кола.

Українська тенісистка Леся Цуренко зіграла в другому раунді турніру WTA250 у столиці Казахстану Нур-Султані. Її суперницею знову стала росіянка, цього разу – сьома сіяна турніру, 88-ма ракетка світу Варвара Грачова.

У попередньому матчі українська 161-ша ракетка світу швидко пройшла Віталію Дяченко, яка знялася, коли Цуренко вела 6:1, 3:1.

Цього разу гра видалася важчою. Після півтори години на корті та кількох камбеків українка поступилася з рахунком 2:6, 4:6.

Раніше тенісистки зустрічалися лише раз – у березні 2020-го в Індіан-Веллсі, і тоді перемогу здобула українка. Це був останній турнір, де Цуренко дійшла далі другого раунду.

Як відбувався матч

Після чотирьох рівних геймів у першому сеті Цуренко не реалізувала шанс узяти подачу Грачової та згодом програла дві власні подачі поспіль, віддавши стартову партію з рахунком 2:6.

У другому сеті суперниця також одразу зробила брейк, але Цуренко моментально оформила зворотний – 1:2.

Після третього гейму українці знадобилася медична допомога: їй міряли тиск. Проте Леся все ж повернулася в гру й зуміла виграти ще два гейми поспіль.

Далі тенісисти ще раз обмінялися брейками, та повести в рахунку Цуренко не вдалося. У восьмому геймі вона програвала 0:40 на своїй подачі й була близькою, щоб відігратися, але за 30:40 росіянка все ж реалізувала брейкпойнт – 5:3.

У геймі, коли Грачова подавала на матч, знову зав'язалася боротьба, і українці вдалося залишитися в грі після удару в аут опонентки за таких самих 30:40 – 5:4.

На наступній подачі Цуренко повела 40:0, але програла чотири очки поспіль, подарувавши суперниці матчпойнт. Росіянка не скористалася шансом, поціливши в сітку, але другий матчбол став для неї щасливим. Леся не втримала гейм і програла сет 4:6.

За матч Цуренко не зробила жодного ейса та припустилася однієї подвійної помилки. Відсоток подач першим м'ячем в українки – 71%.

• WTA. Нур-Султан. Другий раунд

Варвара Грачова (Росія, 7) – Леся Цуренко (Україна) 2:0 (6:2, 6:4)

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів