Андрій Пятов зміг перервати власну унікальну серію в Лізі чемпіонів, яка тривала з 2015 року: відео ФК "Шахтар"

Серія з пропущеними голами "обнулилася".

37-річний український воротар Андрій Пятов повернувся в основний склад "Шахтаря" на початку нового сезону після травми Анатолія Трубіна. З Пятовим на воротах команда вийшла в групу Ліги чемпіонів, програла "Шерифу", і він ж вийшов на поле у грі з "Інтером".

Пятов був капітаном "Шахтаря" у матчі проти італійської команди та зміг відзначитися кількома сейвами, особливо важливо він зіграв на останніх хвилинах, коли двічі врятував український клуб від пропущеного м'яча.

Матч зрештою закінчився з рахунком 0:0 - це означає, що Андрій Пятов зміг нарешті провести гру на нуль в Лізі чемпіонів. Воротар перервав власну серію з матчів з пропущеними м'ячами поспіль - вона зупинилася на позначці 27 ігор.

Востаннє Андрій Пятов не пропускав у Лізі чемпіонів у 2015 році - у матчі 1/8 фіналу проти "Баварії" у Львові матч закінчився 0:0. Це було 17 лютого 2015 року.

З того моменту Пятов провів 27 матчів за "Шахтар" у Лізі чемпіонів, у кожному пропускав голи. Усього під час серії Пятов пропустив 65 голів - в середньому 2.4 голи за гру.

Сейви Пятова у матчі проти "Інтера": відео

Що означає цей "сухий" матч для Пятова

• Він зіграв 71 матч в основних раундах Ліги чемпіонів (група чи плей-оф), 17 гра без пропущених голів. Усього Пятов пропустив 120 голів за кар'єру у Лізі чемпіонів.
  • Перервав серію з пропущеними голами, яка тривала з лютого 2015 року і нараховувала 27 матчів.
  • Антирекорд турніру залишається в Ігоря Акінфеєва - у російського воротаря 39 матчів з пропущеними голами.

Що сказали після матчу

• Андрій Пятов не коментував свою гру, він написав пост в Instagram, де заявив: "Команда грала на інший результат. Ми показали це своєю грою. І будемо боротися за свої очки без компромісів. Зараз всі думки з Лассіною Траоре. Здоров'я".
  • Головний тренер "Інтера" Сімоне Індзагі відзначив гру Пятова, особливо його два сейви на останніх хвилинах.
  • Головний тренер "Шахтаря" Роберто де Дзербі заявив, що на його думку Пятов не був герєм матчу. "Що сказав, що Пятов - герой матчу? "Інтер", Сімоне Індзагі, італійські медіа? Українські журналісти? Мені так не здається, бо ми створили багато моментів. Пятов провів грандіозний матч, але й вся команда провела грандіозний матч. Не вважаю правильним виділяти тільки Пятова".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів