"Шахтар" зіграв внічию з "Інтером" і набрав перше очко в Лізі чемпіонів

"Шахтар" зіграв внічию з "Інтером" і набрав перше очко в Лізі чемпіонів ФК "Шахтар"

"Гірники" провели свій перший домашній матч єврокубку в сезоні 2021/2022.

"Шахтар" продовжив виступ у груповому етапі Ліги чемпіонів матчем проти міланського "Інтера" на київській арені НСК "Олімпійський".

Команди зустрічались у минулому сезоні так само в групі Ліги чемпіонів. Тоді під керівництвом Луїша Каштру донецький клуб двічі зіграв із "нерадзурі" внічию. У цьому ж сезоні новий тренер "гірників" - італійський спеціаліст Роберто Де Дзербі - провів перший матч проти команди з Серії А в єврокубках.

Уже зі старту протистояння Манор Соломон мав гострий момент біля воріт гостей, однак м'яч пройшов поруч зі штангою. А от уже на 11-й хвилині "Шахтар" зазнав чималої втрати - Лассіна Траоре отримав важку травму після того, як йому на ногу впав Дензел Думфріс. Самострійно Траоре вже не зміг покинути поле - його виносили на носилках. Замість буркінійського футболіста на арену вийшов бразилець Тете.

Попри нестачу одного з ключових форвадів "гірників", їм вдавалось чинити гідний опір опонентам у першому таймі. Зокрема, до перерви підопічні Де Дзербі відзначились ще кількома моментами біля володінь Саміра Хандановича. Так, на 30-й хвилині Педріньо потужно пробив із зони штрафної, але м'яч пролетів над перекладиною. Зрештою жоден із опонентів так і не зумів змінити цифри на табло - у роздягальні команди пішли за рахунку 0:0.

Після перерви на початку другого тайму близьким до голу знову був Педріньо. Додо передав влучний пас на бразильського хавбека, а той пробив у один дотик, однак м'яч влучив у Мілана Шкриняра та вилетів у кутовий.

На 64-й хвилині "Шахтар" отримав першу жовту картку - Де Дзербі не стримував емоцій і сперечався з арбітром, за що і заробив "гірчичник". Майже одразу після цього епізоду Андрій Пятов невдало вибив м'яч, чим мало не скористався Лаутаро Мартінес. Аргентинець вийшов на забивну позицію, однак удача цього разу усміхнулась "гірникам" - снаряд пройшов повз ворота.

На 78-й хвилині Де Дзербі провів першу заміну - замість Соломона та Ісмаілі на поле вийшли Сергій Кривцов і Михайло Мудрик. Причому майже одразу через фол на Мудрику "Інтер" отримав першу жовту картку в цій зустрічі - покарали Думфріса, який обома руками завалив українського вінґера.

Ближче до завершення гри Пятов сповна реабілітувався за свою помилку на екваторі другого тайму. Майже за хвилину голкіпер "Шахтаря" провів два надважкі сейви й врятував господарів.

Під завісу гри інтенсивність матчу не спадала, однак реалізувати гольовий момент суперники так і не змогли. Тож "Шахтар" і "Інтер" утретє підряд зіграли внічию, так і не забивши один одному.

Ліга чемпіонів, другий тур

"Шахтар" (Донецьк) - "Інтер" (Мілан) - 0:0

• 19 жовтня, вівторок. "Шахтар" - "Реал", третій тур Ліги чемпіонів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів