Команда Сумської області перемогла в міксті на літньому чемпіонаті України з біатлону Біатлон майбутнього

Сумчани мали хиби, але здобули перемогу з великим відривом.

На літньому чемпіонаті України з біатлону, що триває в Чернігові, розіграли медалі в змішаній естафеті. За нагороди боролися команди по чотири людини, які змагалися на лижеролерах.

Більшість біатлоністів збірної зі складу "А" вже покинули місто й не брали участі в гонці, тому змагалися переважно молоді спортсмени.

"Золото" завоювала команда Сумської області-1, яка припустилася двох хиб, але випередила найближчих суперників майже на 44 секунди.

До її складу ввійшли чемпіонка світу серед юніорів 2015 року Анна Кривонос, яка на цьому чемпіонаті фінішувала четвертою в гонці переслідування, Єва Мартиненко, а також Роман Боровик та Дмитро Грущак, які в цьому сезоні ввійшли до топ-5 у юніорських гонках на літньому чемпіонаті світу в Нове Место.

На другій позиції фінішувала Тернопільська область, а "бронзу" взяла Чернігівська.

Раніше на літньому чемпіонаті України-2021 уже визначилися призери у спринті (чемпіонами стали Дар'я Блашко й Богдан Цимбал), пасьюті (Віта Семеренко й Дмитро Підручний) та Гонці чемпіонів (Юлія Канівець і Тарас Лесюк).

• Літній чемпіонат України з біатлону. Змішана естафета. Топ-3
  1. Сумська область-1: Анна Кривонос (0+0), Єва Мартиненко (0+0), Роман Боровик (0+0), Дмитро Грущак (1+1) 1:10:28.6
  2. Тернопільска область: Тетяна Тарасюк (0+0), Ольга Славська (0+0), Юрій Крикончук (0+0), Руслан Бригадир (0+0) +43.9
  3. Чернігівська область: Валерія Дмитренко (0+0), Христина Дмитренко (0+0), Максим Заровний (0+0), Олег Лисенко (1+2) +1:11.3
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів