Юрай Санітра – про виступ чоловічої збірної з біатлону на чемпіонаті України та підготовку до сезону

Юрай Санітра – про виступ чоловічої збірної з біатлону на чемпіонаті України та підготовку до сезону

Ексклюзивно
Юрай Санітра – про виступ чоловічої збірної з біатлону на чемпіонаті України та підготовку до сезону
Biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар тренера чоловічої збірної України для Суспільне Спорт.

Автор: Сергій Захарченко

Чоловіча збірна України основним складом виступає на чемпіонаті України з літнього біатлону, який триває у Чернігові. Пропускає змагання лише Сергій Семенов, який перейшов на індивідуальні тренування через проблеми зі здоров'ям.

Читайте також: "Не така проблема, що вирішується ліками". У якому стані перебуває Сергій Семенов: пояснення Санітри

Чемпіоном України в спринті став Богдан Цимбал, у переслідуванні переміг Дмитро Підручний.

Після двох стартів Суспільне Спорт поспілкувалося з головним тренером збірної України Юраєм Санітрою - про виступ на чемпіонаті України та підготовку до сезону.

  • Про результати виступів на чемпіонаті України
"Ми приїхали зі зборів у Німеччині, де зробили багато тренувальної роботи. Виступали на чемпіонаті Німеччини під час тренувань - там хлопці могли відчути темп найкращих німецьких спортсменів, які завжди добре виступають на лижеролерах. Сюди [на чемпіонат України у Чернігів] ми приїхали, щоб виступити перед нашими уболівальниками. Хлопці хоча й не показали найвищий рівень, але продемонстрували стандарт, яким я можу бути задоволений. Уся сімка, яка готується в основній команді, показала те, що на цей час можемо бути задоволені станом та формою спортсменів".
  • Про готовність Цимбала та інших біатлоністів команди "А"

"Цимбал уже на тренуваннях показав такий рівень, що і в спринтіБогдан здобув "золото", випередивши Дмитра Підручного з однаковою кількістю промахів. На усіх спеціальних тренуваннях темпових йому вистачило [швидкості], щоб обходити і Підручного, і Приму. Дуже добрий вигляд на цих тренуваннях має і Артем Тищенко, і Руслан Ткаленко.

Ткаленко провів не найкращий збір у Обергофі: на початку він захворів і мав індивідуальну програму. Задоволений тим, що він пробіг так, як пробіг. Антон Дудченко, гадаю, усі помітили, що він зробив прогрес у лижеролерах, які ніколи були його улюбленими. Стріляв чисто за нелегкої погоди. Тарас Лесюк також зробив крок уперед: і в стрільбі знає, як правильно визначити темп, що було у нього проблемою.

За команду скажу, що вдалося визначити правильно програму, де могли виконати те, що запланували. Зараз бачу, що із цього потрібно правильно переїхати на сніг та зробити роботу перед першим стартом Кубка світу, який відбудеться майже через два місяці".

Що відомо

  • Команда "А" чоловічої збірної України з біатлону до підготовки до сезону - Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдн Цимбал, Антон Дудченко, Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк та Артем Тищенко. Починав підготовку з командою Сергій Семенов, але перейшов на індивідуальні тренування.
  • У сезоні Кубка світу з біатлону Україна матиме квоту в п'ять біатлоністів. На Олімпійських іграх в особистих гонках зможуть виступати чотири спортсмени.
  • Перший старт Кубка світу - у шведському Естерсунді - відбудеться 27-28 листопада.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022