Реанімаційне відділення черкаської інфекційної лікарні переповнене — медик

Реанімаційне відділення черкаської інфекційної лікарні переповнене — медик

Реанімаційне відділення черкаської інфекційної лікарні переповнене — медик
Суспільне Черкаси

Другий тиждень поспіль за добу фіксують понад двадцять госпіталізацій у черкаській міській інфекційній лікарні. Її директорка Світлана Волгіна розповіла Суспільному, що у нині стаціонарі побільшало дітей та молоді.

За словами медсестри Алевтини, щодня у реанімаційне відділення Черкаської інфекційної лікарні привозять нових хворих:

"Повністю готуємо усе. Приїздить пацієнт і йому відразу міряють тиск, рівень кисню в крові, одягають маску. Все по протоколу, миттєво".

Жінка додала, що до такого ритму роботи звикла, бо вже рік, як допомагає коронавірусним хворим. Оптимізму не втрачає, попри втому і навантаження.

інфекційка
Суспільне Черкаси

Медсестри мають лічені хвилини на дезінфекцію, оскільки на порозі чекає новий пацієнт. Як розповів завідувач Олександр Шиленко, у відділені шість палат і жодної вільної:

"Зараз лежить дев'ятеро людей, тобто ми перевищуємо норму госпіталізації майже вдвічі".

За словами Світлани Волгіної, нова хвиля відрізняється від попередніх. І справа не лише у тому, що перебіг хвороби став набагато тяжчим, нині інфекція вражає ще й найменших. Нині вони перебувають у міській інфекційній лікарні та коронавірусному стаціонарі на базі пологового будинку.

"Щодня починаючи із 20-го вересня у нас поступають на госпіталізацію 20 — 25 пацієнтів за добу. Загалом на 27 вересня 125 пацієнтів, із них семеро дітей від півтора місяця до чотирьох років. Двоє з пневмонією, і двоє — з бронхітами з ознаками дихальної недостатності двоє".

інфекційка
Суспільне Черкаси

В іншій частині лікарні перебувають пацієнти з легшою симптоматикою і ті, хто ідуть на одужання. Серед них Ольга і її сусідка.

"Зробили тест і виявився коронавірус, хоч і береглися. Потрапили у лікарню з тим, що почало дерти у горлі, піднялася температура. Зараз чекаємо результатів, думаємо, що все добре".

інфекційка
Суспільне Черкаси

За словами Олександра Шиленка, протокол лікування залишився без змін. І, як не дивно, найкращий результат дають найпростіші речі:

"Вони не повинні рухатися, їм підбирається поза, як забезпечують себе киснем найкраще, їх забезпечують кількістю речовини".

Лікар додав — все, що залишається нині черкасцям, це дбати про своє здоров’я: одягати маску, дотримуватися дистанції та вакцинуватися.

Повне відео

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок