17-річний кропивничанин став призером чемпіонату світу з паверліфтингу

17-річний кропивничанин став призером чемпіонату світу з паверліфтингу ukrpowerlifting.com

17-річний Данило Волосянко виборов бронзову медаль у змаганні юнаків з триборства на чемпіонаті світу з класичного паверліфтингу. Про це Суспільному розповів Віталій Пархоменко, директор кропивницької спортшколи №2, вихованцем якої є спортсмен. Чемпіонат з 23 вересня до 3 жовтня відбуватиметься у шведському місті Гальмстад, змагаються понад шість сотень спортсменів.

Данило – єдиний вихованець спортшколи, відібраний до збірної України, сказав Віталій Пархоменко. Паверліфтингом займається близько трьох років. На чемпіонаті світу брав участь у змаганні юнаків з триборства у ваговій категорії до 59 кілограмів.

Результати Данила Волосянка:

• присідання – четверте місце;
  • жим лежачи – третє місце (207,5 кг, рекорд України серед юнаків – ред.);
  • тяга – друге місце;

Сума триборства, 470 кг (рекорд України серед юнаків – ред.), дозволила кропивничанину вибороти бронзову медаль чемпіонату світу.

17-річний кропивничанин став призером чемпіонату світу з паверліфтингуukrpowerlifting.com

Тренують спортсмена Юлія Бондаренко та В’ячеслав Жуков.

Чемпіонат світу мав відбутися у Білорусі. Його перенесли у Швецію. Причина – політична ситуація в країні.