Тернопільський біатлоніст здобув дві медалі на чемпіонаті України

Тернопільський біатлоніст здобув дві медалі на чемпіонаті України Біатлон майбутнього

Тернополянин Дмитро Підручний здобув золоту та срібну медалі на чемпіонаті України з літнього біатлону в Чернігові. За словами спортсмена, в гонці-переслідуванні він прийшов першим, подолав 12 з половиною кілометрів за 32 хвилини 39 секунд і допустив два промахи.

А в чоловічому спринті Дмитро Підручний став 2-им. 10 кілометрів спортсмен проїхав за 24 хвилини 52 секунди, відстав від лідера гонки – Богдана Цимбала на понад 6 секунд і допустив один промах.

Тернопільський біатлоніст здобув дві медалі на чемпіонаті УкраїниБіатлон майбутнього

"Допустив один промах. Були сильні суперники, а також нелегкі погодні умови, дощило і траса була слизькою", – каже Підручний.

У змішаній естафеті та мас-старті Дмитро Підручний участі не братиме, бо в нього розпочинається тренувальний збір в Австрії.

Нагадаємо, Чемпіонат з літнього біатлону розпочався в Чернігові 24 вересня. Тернопільщину на цих змаганнях представляють 8 спортсменів – троє жінок і п'ятеро чоловіків. Про це розповів тренер Назар Бурик.

• Канівець і Лесюк вирвали перемогу в Гонці чемпіонів на літньому чемпіонаті України.