Жителі Кіровоградщини заборгували за розподіл природного газу 62 млн грн

Жителі Кіровоградщини заборгували за розподіл природного газу 62 млн грн

Жителі Кіровоградщини заборгували за розподіл природного газу 62 млн грн
УНІАН

Жителі Кіровоградської області заборгували за розподіл природного газу 62 мільйони гривень. Це дані на 31 серпня цього року. Про це Суспільному розповів комерційний директор підприємства "Кіровоградгаз" Віталій Линник.

За його словами, з 1 вересня 2021 року у випадку несвоєчасної або неповної оплати, газовики мають право відключати споживачам газопостачання. Вартість витрат на припинення та відновлення газопостачання може коштувати більше двох тисяч гривень.

“Відключення або обмеження газопостачання – це крайня міра. Ми обов’язково попереджаємо про відключення. Якщо у людини не має змоги погасити заборгованість відразу, то їй пропонують графік погашення заборгованості шляхом укладання договору про реструктуризацію заборгованості”.

Віталій Линник сказав, що серед компаній області, 89 мільйонів гривень “Кіровоградгаз” заборгувало підприємство комунальної теплоенергетики.

Житель Кропивницького Іван, який попросив не називати його прізвище, сказав, що щомісяця отримує рахунок на 330 гривень на оплату за розподіл газу. "Я не плачу, тому що вважаю, що це несправедливо. Адже труби для газу я купував за свої гроші, щороку їх фарбую, вони пролягають через увесь мій двір аж до сусідів. Хоча у мене невелика пенсія, я справно оплачую за комунальні послуги. Але за транспортування газу платити не буду. Бо якби я за свої гроші не підключив би газ до хати, то його у мене не було б".

Що відомо

З 20 серпня українців можуть відключати від комунальних послуг за борги. Заборона на відімкнення діяла з середини березня – після того, як Верховна Рада ухвалила закон в рамках боротьби з поширенням COVID-19.

Читай також

На початок