Проєкт "Обійми" — роздуми над близькістю України і Польщі

Проєкт "Обійми" — роздуми над близькістю України і Польщі

Проєкт "Обійми" — роздуми над близькістю України і Польщі

25 вересня у NAMU відбулася презентація проєкту "Обійми" Моніки Дрожинської і Лади Наконечної, як рефлексія сучасних мисткинь над близькістю України і Польщі.

Цю роботу художниці робили окремо одна від одної і не знали, як будуть виглядати частини іншої, знали лише те, що колір буде білий, приблизний розмір і те, що це має бути конструкція для обіймів. Спільну роботу повністю Лада і Моніка побачили вже у музеї. Яким був перформанс мисткинь на відкритті дивіться у відео:

За словами Моніки та Лади, коли люди обіймаються то може здатися, що це одне ціле, але обійми – це завжди двоє, це дві різні позиції, два різних погляди на спільне, що утворюється між ними.

Побачити інсталяцію "Обійми" можна буде до 31 жовтня 2021 року.

Що відомо

Проєкт є частиною українсько-польської виставки "Ukraina. Wzajemne spojrzenia /Україна. Інші погляди на взаємини", організований Міжнародним центром культури в Кракові спільно з Національним художнім музеєм України. Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також

Етностімпанк вечірка, змагання та перформанси: Черкаський книжковий фестиваль анонсував програму

”Вересневі самоцвіти”. Кропивницькі театрали презентували ”Один день з життя Каpпенка-Каpого”

Експедиція Національного музею Голодомору-геноциду збирає свідчення на Херсонщині

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант