Етностімпанк вечірка, змагання та перформанси: Черкаський книжковий фестиваль анонсував програму

Етностімпанк вечірка, змагання та перформанси: Черкаський книжковий фестиваль анонсував програму

Етностімпанк вечірка, змагання та перформанси: Черкаський книжковий фестиваль анонсував програму
Черкаський книжковий фестиваль

Які заходи можна відвідати на Четвертому Черкаському книжковому фестивалі, розповіла Суспільному організаторка Людмила Фіть

Фестиваль у Черкасах триватиме протягом трьох днів: із 1 по 3 жовтня. Все відбуватиметься у Черкаській обласній філармонії.

"До Черкаського книжкового фестивалю залишилися лічені дні. І ось ми можемо показати програму заходів. Під час її створення ми орієнтувалися на смаки черкаської аудиторії. Але запросили тих, хто створює найновіше та найактуальніше в українській літературі. Цьогорічна тема фестивалю «Можна все навпаки», тому наша програма й відповідає цьому лозунгу", — розповіла Людмила Фіть.

Так організатори готують вечірку в стилі етностімпанкПоєднання стилю етно з стімпанком (фантастика, дія якого відбувається у світі, де широко використовуються технології парових машин, що замінюють електроніку.). Також заплановані феміністичні події, спортивні змагання між письменниками та професійними баскетболістами, дискусії про політиків-інтелектуалів.

Вона додала, що вхід на усі заходи вільний.

З програмою фестивалю можна ознайомитися: ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО КНИЖКОВОГО ФЕСТИВАЛЮ.

За найсвіжішими анонсами слідкуйте на сторінках Черкаського книжкового фестивалю у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, а також на офіційному сайті.

Проєкт реалізується в межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Суспільне Черкаси — генеральний інформаційний партнер фестивалю Четвертий Черкаський книжковий фестиваль.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок