Віктор Циганков оновив унікальний гольовий рекорд чемпіонату України у матчі з "Олександрією": відео ФК "Динамо"

Гол гравця "Динамо" став одним із найбільш пізніх в історії чемпіонатів України.

"Динамо" після восьмого туру чемпіонату України залишається лідером, набравши 22 очки. Втримати перше місце киянам вдалося завдяки перемозі над "Олександрією" (1:0).

Виграти матч над олександрійцями "Динамо" змогло за допомогою пенальті, що реалізував вінгер Віктор Циганков. Право на одинадцятиметровий кияни отримали після того, як арбітр зустрічі Дмитро Кривушкин зафіксував фол у штрафному майданчику "Олександрії" на півзахиснику Денисі Гармаші.

Гол Циганкова в офіційному протоколі матчу було зафіксовано на 90+7 хвилині. Завдяки чому він увійшов в історію.

Відео голу Віктора Циганкова

Яким чином рекорд Циганкова увійшов в історію?

Як повідомляє Sport.ua, гол Циганкова став найбільш пізнім переможним в історії чемпіонатів України. Він перевершив рекорд, встановлений в лютому 2021 року ексфорвардом "Руху" Миколою Кухаревичем, на одну хвилину.

Крім цього, Циганкову підкорився і клубний рекорд за переможними голами - двічі в історії кияни забивали вирішалний м'яч на 90+4 хвилині зустрічі (Огнен Вукоєвич та Микита Бурда).

Найбільш пізні переможні голи в історії чемпіонатів України

• 90+7 хвилина: Віктор Циганков ("Динамо" - "Олександрія, 2021 рік) - 1:0
  • 90+6 хвилина: Микола Кухаревич ("Рух" - "Колос", 2021 рік) - 2:1
  • 90+5 хвилина: Георгій Челідзе ("Зоря" - "Кривбас", 2007) - 2:1
  • 90+5 хвилина: Луїс Адріано ("Шахтар" - "Севастополь", 2011) - 1:0
  • 90+5 хвилина: Сергій Пшеничних ("Металіст" - "Оболонь", 2012) - 1:0
  • 90+5 хвилина: Олександр Воловик ("Металург" Донецьк - "Ворскла", 2013) - 1:0
  • 90+5 хвилина: Густаво Бланко-Лещук ("Шахтар" - "Сталь", 2017) - 2:1
  • 90+5 хвилина: Віктор Коваленко ("Шахтар" - "Динамо", 2018) - 2:1
  • 90+5 хвилина: Денис Васін ("Ворскла" - "Львів", 2019) - 3:2
  • 90+5 хвилина: Марлос ("Шахтар" - "Десна", 2020) - 1:0

Водночас гол Циганкова не є найбільш пізнім в історії чемпіонатів України. На 90+8 хвилині забивали Адмір Мехмеді (проти "Кривбаса" у 2012 році) та Денис Фаворов (проти "Зорі" у 2020-му), проте їхні голи не були переможними.

• Гол у матчі проти "Олександрії" став шостим для Циганкова у восьми матчах чемпіонату України сезону 2021/22.
  • Загалом Циганков забив 66 м'ячів у 133 поєдинках за "Динамо" у всіх сезонах чемпіонату України.
  • Перевага "Динамо" над найближчим переслідувачем "Шахтарем" у чемпіонаті України складає три очки (22 проти 19).

• Середа, 22 вересня, 21:00. Матч "Динамо" - "Шахтар" за Суперкубок України.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів