Спортсмени з Одещини стали призерами чемпіонату Європи з карате

Спортсмени з Одещини стали призерами чемпіонату Європи з карате Фото: Суспільне Одеса

Одеські спортсмени Аніта Серьогіна та Ігор Лагунов завоювали срібну та бронзову медалі на чемпіонаті Європи з карате, котрий відбувся у хорватському місті Порек. Про таке повідомили у пресслужбі НОК регіону.

Срібною призеркою в категорії "до 61 кг" стала каратистка Аніта Серьогіна. У пресслужбі наголосили, що це вже десята завойована Анітою медаль на чемпіонатах Європи.

Спортсмени з Одещини стали призерами чемпіонату Європи з каратеФото: НОК

"Бронзу" завоювала збірна України, у складі якої виступав Ігор Лагунов. У поєдинку за третє місце українська команда здолала спортсменів з Франції з рахунком 3:0. Крім того українська збірна перемогла також спортсменів з Кіпру – 3:1, Хорватії – 2:3, Італії – 3:1 і Боснії та Герцеговини – 3:0.

За збірну України також виступали Станіслав Горуна, Валерій Чоботар, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал, Різван Талібов і Андрій Заплітний, додали у НОК.