За добу у Львові на 10% збільшилася кількість вакцинованих освітян

За добу у Львові на 10% збільшилася кількість вакцинованих освітян

За добу у Львові на 10% збільшилася кількість вакцинованих освітян
Суспільне Львів

Впродовж доби кількість працівників освіти у Львові, які отримали принаймні одну дозу вакцини від коронавірусу, збільшилася на 10%. Про це повідомили керівниця міського управління освіти Зоряна Довганик.

"Загалом ми маємо на сьогодні (23 вересня, – ред.) вже 62% щеплених працівників – ситуація змінилася кардинально за вчорашній день (22 вересня, – ред.): якщо ми мали 52%, то вже є 62% вакцинованих працівників", – каже Зоряна Довганик.

За її словами, станом на 23 вересня 14 шкіл у Львові перетнули поріг у 80% вакцинованих працівників. Вчора, 22 вересня, таких шкіл було 4. І ще 14 шкіл, які вже мають межу 70-80% щеплених або тих, які мають ПЛР-тести або довідки.

Читайте також: "Жовтий рівень" епіднебезпеки: як працюватимуть школи та садочки на Львівщині

Садочки та школи у Львові продовжують працювати у звичному режимі. Проте із певними обмеженнями.

"Не всі заклади освіти мають вакцинацію понад 80%, власне йдеться не тільки про те, чи люди мають одне чи два щеплення, а йдеться про те, що може бути негативний ПЛР-тест, довідка про те, що людина перехворіла впродовж останнього півроку, або довідка про протипоказання до вакцинації", – каже Зоряна Довганик.

За словами керівниці міського управління освіти, відповідальність за забезпечення навчального процесу несуть керівники закладів.

"Якщо якийсь заклад, попри рішення міської ради, вирішить перейти на дистанційне навчання, керівник буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності, тому що це було рішення комісії ТЕБ і НС, а також було видано наказ управління освіти, і всі були попереджені зранку", – каже Зоряна Довганик.

Також за словами посадовиці, 24 вересня у Львові спеціальні бригади будуть перевіряти достовірність інформації про вакцинацію. Вони ходитимуть по школах і переглядатимуть наявність підтверджуючих документів.

Що відомо

  • На ранок 23 вересня на Львівщині зареєстрували 685 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 92 жителі Львівської області одужали, 11 людей померли.
  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.
  • З моменту, коли Львівщина опиниться у "жовтій" зоні, на території встановлять додаткові карантинні обмеження. Вони стосуватимуться проведення масових заходів, заповненості громадського транспорту, кінотеатрів, інших закладів культури, спортзалів та фітнес-центрів. Також обмеження вплинуть у на освітній процес..
  • На Львівщині розширять мережу лікарень, які приймають хворих на коронавірус. Протягом тижня ковідні відділення запрацюють ще у 3 містах.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок