Учасники бойових дій на Сході України вимагали відставки голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова через співпрацю з партією "ОПЗЖ". Про це Суспільному повідомив керівник громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області" В'ячеслав Харченко. За його словами, прийшли 10 ветеранів російсько-української війни, які представляють 6 організацій.
Учасники бойових дій на Сході України прийшли на сесію облради, де провели акцію протесту. Питання відставки Олексія Петрова на порядок денний сесії не внесли. Ветерани написали відповідну заяву, у якій, зокрема, повідомляють про "формування більшості в облраді за участі проросійської партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука, що свідчить про політичні та світоглядні орієнтири голови облради Олексія Петрова, які йдуть в розріз з інтересами України та є наругою над пам'яттю полеглих за незалежність та територіальну цілісність".

Читайте також: "Повернення до статусу-кво": до чого призведуть нові об'єднання в Закарпатській облраді
Окрім того, ветерани російсько-української війни вимагають скасувати розпорядження голови ОДА про ліквідацію Редакційно-видавничої групи обласної книги "Реабілітовані історією", також повідомляють про "виселення з приміщення облради крайову організацію "Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих".

Олексій Петров у коментарі Суспільному відповів на звинувачення. "Як можна це сприймати? Якщо партія, будь-яка, "ОПЗЖ" чи будь-яка інша, голосує за соціально-важливі питання для краю, то вважаю, що це не фракція, не більшість або меншість, це депутати, які мають вирішити нагальні проблеми для області, от і все", — розповів голова облради.

"Ця група ветеранів, яка висловила свої претензії щодо рішення комунальної установи, я візьму це до уваги. Але це не рішення голови облради, і не рішення депутатів обласної ради. Можливо, був якийсь розрив контракту через борги або ще щось. А питання щодо закриття видавництва — це рішення, яке я підписав ще в жовтні 2020 року, було на підставі аналізу таких рішень у всій Україні. Але навіть вже в обласній раді я проголосував за те, щоб проаналізували наскільки правильно підготували документацію, яку подали мені на підпис. Проводиться дослідження до сих пір", — повідомив Олексій Петров.