ВООЗ назвала країни з найбільшими спалахами COVID-19

ВООЗ назвала країни з найбільшими спалахами COVID-19

ВООЗ назвала країни з найбільшими спалахами COVID-19
з відкритих джерел

Всесвітня організація охорони здоров’я перелічила країни, де нині спостерігаються найбільші спалахи COVID-19. Зокрема, серед них опинились США, Індія та Велика Британія.

Про це повідомляє Global News.

За даними організації, останнім часом найбільше випадків захворювання було зареєстровано в США, Індії, Великій Британії, Туреччині та на Філіппінах.

Водночас у ВООЗ зазначили, що загальна кількість випадків захворювання у світі продовжує знижуватись. Протягом минулого тижня в усьому світі було зареєстровано 3,6 мільйона нових випадків, в той час, як позаминулого – 4 мільйони нових випадків зараження.

За даними ВООЗ, останнім часом значне скорочення випадків захворювання відбулось у двох регіонах планети – на 22% на Близькому Сході й на 16% у Південно-Східній Азії. При цьому Південно-Східна Азія повідомила про 30-процентне зниження смертності від COVID-19, водночас регіон західної частини Тихого океану повідомив про 7-відсоткове зростання цього показника.

Також ВООЗ повідомила, що варіант "Дельта" спостерігається в 185 країнах і присутній у всіх частинах світу.

Що відомо

  • Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, що штам коронавірусу типу "Дельта", який уперше виявили на території Індії, зафіксували щонайменше у 180 країнах і територіях. Найбільш поширеним залишається варіант "Альфа".
  • У ВООЗ заявили, що політика розвинених країн заважає подолати пандемію COVID-19.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я закликала утриматися від проведення ревакцинації з огляду на окремі країни, які не можуть отримати достатню кількість доз вакцини від COVID-19.
  • У США рекомендували літнім людям робити третє щеплення проти коронавірусу препаратом Pfizer.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок