Зеленський запропонував надати подвійне громадянство закордонним українцям

Зеленський запропонував надати подвійне громадянство закордонним українцям

Зеленський запропонував надати подвійне громадянство закордонним українцям

Президент Володимир Зеленський запропонував надати подвійне громадянство українцям, які проживають за кордоном.

Про це Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з українською громадою в Нью-Йорку. Водночас, Зеленський додав, що неможливо надавати подвійне громадянство тим людям, які мешкають на території "недружніх держав".

"До цього питання потрібно підходити виважено й без поспіху розглянути його та передбачити всі складні моменти. Це складне питання, але всі складнощі з нашою енергією, нашим бажанням будуть вирішені", – зауважив президент.

Зеленський також наголосив на важливості відновлення поваги до України та української історії за кордоном.

"Повага вимірюється конкретними речами. Сьогодні ви можете прилетіти до себе додому та їхати прекрасними дорогами", – додав президент.

Що відомо

  • 26 лютого Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету міністрів розробити законопроєкт щодо осіб з подвійним громадянством.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що бізнесмен Ігор Коломойський не зможе обіймати жодні державні посади, допоки він матиме інші громадянства, окрім українського.
  • У Верховній раді зареєстровано зміни до кількох законів щодо іноземного громадянства, яким пропонується легалізувати подвійне громадянство в Україні.
  • Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк заявив, що громадянам можуть дозволити мати два паспорти, але будуть обмеження щодо РФ.
  • Заступниця голови депутатської фракції "Слуга народу" Олена Шуляк заявила, що в законопроєкті про подвійне громадянство виключена спрощена процедура для країни-агресора, а перелік країн для його отримання визначатиме Кабінет міністрів.

Читайте також

Як можна вирішити проблему подвійного громадянства. Пояснює експерт

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок