"СКАЙ" відсвяткують свій ювілей концертом із оркестром

"СКАЙ" відсвяткують свій ювілей концертом із оркестром

"СКАЙ" відсвяткують свій ювілей концертом із оркестром
https://www.facebook.com/skaibandofficial

17 жовтня у київському "Жовтневому Палаці" група "СКАЙ" відсвяткує своє двадцятиріччя великим концертом із симфонічним оркестром Збройних Сил України. Планується, що невдовзі після шоу буде видано альбом з записом виступу.

"Це буде 100% кульмінація, це буде масштабний концерт і дуже важливий для нас, до якого ми довго готувалися. Звісно, ковід вніс свої корективи, але ми все ж таки налаштовані святкувати, бо 20 років буває раз в житті. Сказати, що це буде круто - це нічого не сказати, я не перебільшую. Для нас це буде знакова подія і плюс 17 жовтня в мене ще й день народження!", ― сказав фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі Радіо Промінь.

Окрім підготовки до ювілейного шоу група "СКАЙ" працює над записом нового студійного альбому. Наразі музиканти виступають без гітариста Олександра Грищука, який травмував хребет і проходить курс реабілітації після операції.

"Незабаром вийде кліп на нову композицію, яка називається "Крила" і яку ми презентуватимемо, ви все побачите, все почуєте. Ми ніколи не робили концертів такого масштабу, як буде 17 жовтня. В даний час, в період пандемії, це серйозна подія. Це не просто, але 20 років буває раз в житті", ― сказав Собчук.

Читайте більше

Антологія українського альбому. СКАЙ

СКАЙ презентувала нову пісню – "Легковажна"

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант