СКАЙ готує концертну програму із симфонічним оркестром та записує альбом

СКАЙ готує концертну програму із симфонічним оркестром та записує альбом

СКАЙ готує концертну програму із симфонічним оркестром та записує альбом https://www.facebook.com/skaibandofficial

Група СКАЙП готується до святкування свого двадцятиріччя. Музиканти працюють над створенням нової концертною програми, яка втілиться у двох нових альбомах. Про це лідер та засновник музичної групи Олег Собчук розказав в ефірі радіо "Промінь".

За його словами, перший альбом – це запис хітів із симфонічним оркестром.

"Ви почуєте його восени цього року. І це не тільки альбом, це буде концертна програма з симфонічним оркестром: "Тебе це може вбити" з симфонічним оркестром, "Best друг" із симфонічним оркестром - повірте, це варто послухати, я вам серйозно кажу", - сказав Собчук.

Другий альбом – з новими піснями – буде презентовано за рік, пообіцяв музикант. За його словами, навесні 2022 року.

У квітня цього року СКАЙ також презентувала нову пісню – "Легковажна".

"Десь пів року тому я її написав і зрозумів, що вона захоплює тебе такою весняною хвилею, і до кінця несе просто. В тебе потім навіть після смак залишається. І кліпом ми це підкреслили. Прекрасним, чудовим кліпом, який знімали три дні, ну і, звісно, своїми вусами. Аудиторія розділилася, до речі, 50 на 50. Одні кажуть: "Збрий". Інші: "Класно тобі". В цьому кліпі я граю роль кур'єра з доставки, і тому вирішив, що буде прикольно, якщо я видозмінюся трішки зовні. Я не буду брехати, це два в одному. Я хотів спробувати і я знайшов причину та можливість".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше